Hayal edin, birlikte tasarlayalım.

Box Butik, 2016 yılında Eskişehir’de kurulduğundan bu yana, oluklu mukavva ve ambalaj sektöründe edindiği 25 yıllık tecrübeyi, kendi bünyesindeki tasarım ekibi ile imalatın tüm aşamalarına sahip olan üretim merkezinde kullanarak, markaya ve kişiye özel, çevre dostu, ekolojik ve el yapımı ürünler imal etmektedir.

Ürünlerde kullandığımız geri dönüşümlü malzeme ile Türkiye’nin ilk ve tek oluklu mukavva dekoratif ürün tasarım ve imalatçısıyız. Topluma ve doğaya karşı sorumlulukların artması ve gelişmesi için çevre dostu ürünler tasarlayarak çevreyi koruma bilincini kazandırabilmek önceliklerimiz arasındadır.

Oluklu mukavvanın sadece ambalajda kullanılan bir malzeme ile sınırlı olmadığını, dekoratif ve yaratıcı tasarımlarla farklı kullanım alanları olabildiğini göstererek geri dönüşüme destek vermeyi amaçlıyoruz. Yediden yetmişe hitap eden tasarımlarımız ile kendinizi veya sevdiklerinizi mutlu etmek için; hayal edin, birlikte tasarlayalım.

Ürün çeşitleri nelerdir?

Ürün çeşitleri nelerdir?

Kişiye özel aydınlatmalı ürünlerden kitaplıklara kadar birçok tasarımımız mevcut. Galerimize mutlaka göz atın veya bizimle iletişime geçin, sizin için en uygun tasarımı seçmenize yardımcı olalım.

Nasıl sipariş verilir?

Nasıl sipariş verilir?

Ana sayfamızdan beğendiğiniz ürünü "satın al" butonuna tıklayarak ya da özel ürün siparişi için "Kişiye özel siparişleriniz için tıklayınız" butonuna tıkladıktan sonra çıkan formu doldurarak sipariş verebilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarım Yaptırmak İstiyorum

Kişiye Özel Tasarım Yaptırmak İstiyorum

Galerimizden ürün seçebilir veya kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz. Kişiye özel tasarımlarımız hayalleriniz kadar zengin… Hayalinizdeki ürünü birlikte tasarlıyoruz… İstemiş olduğunuz ürün için, renklendirme, ölçü ve fiyatı ile birlikte, size ön tasarım gönderiyoruz. Değişikliklere birlikte karar veriyor ve en geç 4-5 gün içerisinde kargoya veriyoruz.

Fiyatlar nasıl?

Fiyatlar nasıl?

Her ürün için ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Ambalajı

Ürün Ambalajı

Her ürün için, ölçüsüne uygun, sağlam ve dayanıklı ambalajlar yapıyoruz.

Ödeme Yöntemleri
Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)
WhatsApp ile Sipariş
Ana SayfaİndirimlerHesabım0Sepet